• Polski
  • English

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na następujące stanowisko :

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

OBOWIĄZKI :

  • systematyczne przeprowadzanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz infrastruktury zakładu,
  • diagnostyka oraz analiza przyczyn występowania usterek oraz wdrażanie działań zapobiegawczych,
  • systematyczna aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń,
  • czynny udział w projektach modernizacji parku maszynowego,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług, wsparcie procesu zarządzania magazynem części zamiennych,
  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i mechatroniki,
  • aktywne i efektywne działanie na rzecz procesu ciągłego doskonalenia w zakresie utrzymania ruchu.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechanika maszyn / mechatronika lub pokrewne),
  • min. roczne doświadczenie na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym,
  • wiedza z zakresu mechaniki maszyn przemysłowych,
  • znajomość nowoczesnych zasad zarządzania procesami produkcyjnymi oraz utrzymaniem ruchu,
  • zdolność diagnozowania przyczyn oraz usuwania awarii maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle, nastawienie na usuwanie przyczyn źródłowych problemów,
  • inicjatywa własna,  przedsiębiorczość, wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej,
  • komunikatywność, nastawienie na pracę w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do pracy zmianowej.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • sprawiedliwy i przejrzysty system wynagrodzeń doceniający zaangażowanie i posiadane kwalifikacje,
  • środowisko pracy otwarte na potrzeby pracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury organizacyjnej firmy,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.