• Polski
  • English

O nas

TEREZ Performance Polymers jest spółką zależną TER Plastics Polymer Group – firmy posiadającej jedną z najbardziej rozbudowanych ofert tworzyw konstrukcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w produkcji compoundów typu high performance na bazie tworzyw konstrukcyjnych. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest południowo wschodniej Polsce i posiada wiele doskonałych połączeń komunikacyjnych z resztą Europy. Posiadamy najnowszego typu linie produkcyjne z wydajnością rzędu 25,000 ton rocznie dla różnej wielkości zleceń produkcyjnych.  Centrum badań i rozwoju oraz doboru kolorów jest zintegrowane z nowo - wybudowaną halą produkcyjną.

Nasze centrum badań i rozwoju czerpie ogromne korzyści z sąsiedztwa z lokalnymi uczelniami wyższymi – uniwersytetem i politechniką. Mając świadomość tego potencjału intelektualnego, TEREZ Performance Polymers nieprzerwanie wzmacnia swój zespół ekspertów o kształcących się tutaj inżynierów i chemików specjalizujących się w zagadnieniach związanych z polimerami i inżynierią procesową, a także innymi pokrewnymi dziedzinami.

Jesteśmy znakomitym partnerem dla przetwórców tworzyw sztucznych i producentów działających w obszarach przemysłu motoryzacyjnego, E&E, produktów konsumenckich. Obszarami o kluczowym znaczeniu dla nas są:

  • zamiana metalu na tworzywo
  • trybologia
  • blendy polimerowe
  • aplikacje wysokotemperaturowe .

Wszystkie nasze produkty mogą być wyprodukowane w kolorze. Szczegółowe informacje uzyskać można kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy